toplantı

warning: Creating default object from empty value in /home/nasihat/domains/nasihat.org/public_html/egitim/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

ALTI DÜŞÜNCE ŞAPKASI YÖNTEMİ - 6 Düşünce Şapkası Yöntemi

ALTI DÜŞÜNCE ŞAPKASI YÖNTEMİ - 6 Düşünce Şapkası Yöntemi

Altı Düşünce Şapkası Yöntemi, toplantılardaki düşünce ve önerilerin belirli bir düzen içinde sunulması ve sistematikleştirilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Şapkalar düşüncelerin ayrıştırılması için kullanılan bir semboldür. Katılımcılardan şapkaların rengi değiştikçe, rengin simgelediği düşüncelerin belirli bir düzen içinde sırasıyla aktarılması beklenir.

NASIL UYGULANIR?

Okul öncesi eğitim önem kazanıyor

Şahin, öğretmenevinde düzenlenen toplantıda, okulların araç, gereç, donanım, derslik ve lojman sorunu gibi eksiklerin giderilmesi konusunda mahalle ve köy muhtarlarıyla fikir alış verişinde bulunduÖzellikle ilçelerde eğitim ve öğretimde mevcut durumu beğenmediğini ifade eden Şahin, Şanlıurfa`yı eğitim alanında daha iyi bir yere taşımak için İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yanı sıra sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve ailelerle birlikte topyekun bir gayretin ortaya konması gerektiğini kaydetti

Validen Öğrencilere Uygulama dersi

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ), kamu yönetimi dersi veren Trabzon Valisi Nuri Okutan'ın öğrencileri, uygulama için İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na katıldı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü öğrencilerine ''kamu idaresi'' dersi veren Vali Okutan, daha sonra öğrencilerini valilikte yapılan 2008 yılı 3. dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı'na davet etti.

İçeriği paylaş

sponsorlu bağlantılar

Anket

Meslek liselerin yaşadığı katsayı sorunu nasıl değerlendiriyorsunuz: